| Upload Date | December 22 2025 10:34 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2870 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2437
350.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2372
14.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2637
54.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2723
62.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2917
39.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3857
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2628
210.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2891
89.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2800
83.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2723
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2970
92.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3170
243.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3590
105.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3362
33.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2657
2.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2934
92.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9413 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6300
904.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9590
57.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10785
220.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10555
243.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11160
151.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15672
77.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3080
246.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12426
385.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8216
245.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8724
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12156
378.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9892
760.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10514
308.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8311
82.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12826
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10324
326.9 Kpixels/sec |