| Upload Date | December 22 2025 10:33 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | vivo V2339A |
| Model ID | vivo V2339A |
| Motherboard | k6989v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.85 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.25 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.05 GB |
| Single-Core Score | 1242 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1977
284.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1513
9.12 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2560
52.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
887
20.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1031
14.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2656
13.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1524
122.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
854
26.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
848
25.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1029
4.26 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2203
68.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
717
55.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
658
19.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
507
5.03 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
884
855.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2019
63.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4070 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3061
439.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3596
21.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4569
93.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7757
178.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4557
61.9 images/sec |
|
|
Clang
|
6316
31.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2241
179.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3962
122.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4462
133.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2788
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4469
139.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2484
191.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3965
116.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5250
52.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3253
3.15 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5154
163.2 Kpixels/sec |