| Upload Date | December 22 2025 10:32 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2994 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2483
356.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2399
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3217
65.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3074
70.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2997
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3842
18.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2636
211.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2897
89.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3267
97.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2688
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3050
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3198
245.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3558
104.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3450
34.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2767
2.68 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2942
93.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9563 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6217
892.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10139
61.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11074
226.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12089
278.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11727
159.1 images/sec |
|
|
Clang
|
15914
78.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3071
246.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12670
392.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6642
198.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8757
36.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12458
387.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9990
768.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10692
313.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8916
88.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13427
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10744
340.2 Kpixels/sec |