| Upload Date | December 22 2025 10:32 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PLQ110 |
| Model ID | OnePlus PLQ110 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2938 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2370
340.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2397
14.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3259
66.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3124
72.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2980
40.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3867
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2477
198.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2823
87.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3234
96.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2605
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2908
90.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3137
241.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3513
103.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3238
32.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2720
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2885
91.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9170 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6209
891.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9470
57.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10363
212.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10234
236.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11233
152.5 images/sec |
|
|
Clang
|
14899
73.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2797
224.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11621
360.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7893
236.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8605
35.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12401
385.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9665
743.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10475
307.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7713
76.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13281
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10725
339.6 Kpixels/sec |