| Upload Date | December 22 2025 10:25 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Samsung Galaxy A32 |
| Model ID | samsung SM-A325F |
| Motherboard | a32 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CT |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.52 GB |
| Single-Core Score | 398 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
329
47.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
432
2.60 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
525
10.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
534
12.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
445
6.03 images/sec |
|
|
Clang
|
498
2.45 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
451
36.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
513
15.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
217
6.49 images/sec |
|
|
Background Blur
|
306
1.27 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
489
15.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
128
9.85 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
506
14.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
385
3.82 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
469
453.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
387
12.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1283 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
743
106.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1566
9.44 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1839
37.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2066
47.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1582
21.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1841
9.07 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
486
38.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2371
73.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
824
24.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
671
2.78 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1908
59.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
624
48.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1327
38.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1255
12.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1979
1.91 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1486
47.0 Kpixels/sec |