| Upload Date | December 22 2025 10:25 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi Redmi K80 Pro |
| Model ID | Xiaomi 24122RKC7C |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.76 GB |
| Single-Core Score | 2319 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1912
274.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1845
11.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2460
50.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2881
66.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2232
30.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2822
13.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1985
158.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2140
66.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2603
77.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2073
8.58 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2246
69.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2465
189.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2770
81.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2808
27.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2004
1.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2365
74.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8170 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5494
788.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8447
50.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9811
200.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10768
248.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10007
135.8 images/sec |
|
|
Clang
|
14126
69.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2417
193.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10289
318.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7251
217.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7392
30.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9581
298.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7968
612.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8906
261.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7635
75.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9924
9.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9293
294.2 Kpixels/sec |