| Upload Date | December 22 2025 10:19 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 2356GRU |
| Motherboard | LENOVO 2356GRU |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-3320M |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 58 Stepping 9 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 3294 MHz |
| Package | Socket 1023 FCBGA |
| Codename | Ivy Bridge |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 3.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni avx |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Transfer Rate | 1330 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 474 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
840
120.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
769
4.63 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
898
18.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
584
13.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
226
3.07 images/sec |
|
|
Clang
|
588
2.89 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
543
43.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
817
25.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
49
1.46 images/sec |
|
|
Background Blur
|
454
1.88 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
771
24.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
684
52.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
506
14.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
285
2.83 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
772
747.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
274
8.66 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1091 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1166
167.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2314
13.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1908
39.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2368
54.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
459
6.24 images/sec |
|
|
Clang
|
1925
9.48 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1040
83.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1937
60.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
112
3.35 images/sec |
|
|
Background Blur
|
847
3.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1365
42.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1267
97.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1289
37.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
639
6.34 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1914
1.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
680
21.5 Kpixels/sec |