| User | xmalinov |
| Upload Date | December 22 2025 10:18 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Digma Pro Pro Cursus DN15R5-ADXW10 |
| Motherboard | Digma Pro Pro Cursus DN15R5-ADXW10 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 3500U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 24 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3686 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Picasso |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2400 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1074 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1411
202.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1226
7.39 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1182
24.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1245
28.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
872
11.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1135
5.59 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1012
81.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1265
39.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
404
12.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1119
4.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1692
52.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
940
72.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1161
34.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1146
11.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1220
1.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
988
31.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3000 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2385
342.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3899
23.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3720
76.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3976
91.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2594
35.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3793
18.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1229
98.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4549
141.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1048
31.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2783
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5036
156.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3142
241.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3598
105.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3056
30.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4831
4.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3481
110.2 Kpixels/sec |