| Upload Date | December 22 2025 05:51 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SC-52E |
| Model ID | samsung SC-52E |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.83 GB |
| Single-Core Score | 1841 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1569
225.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1301
7.84 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2164
44.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2105
48.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1729
23.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2363
11.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1839
147.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1804
55.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2065
61.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1835
7.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2103
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1738
133.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1978
58.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1769
17.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1379
1.33 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1996
63.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6325 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4133
593.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6509
39.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8317
170.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8569
197.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7592
103.0 images/sec |
|
|
Clang
|
9710
47.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2132
170.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8145
252.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5172
154.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6454
26.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8059
250.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5281
406.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6531
191.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5951
59.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6898
6.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7821
247.6 Kpixels/sec |