| Upload Date | December 22 2025 05:48 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S731B |
| Model ID | samsung SM-S731B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.04 GB |
| Single-Core Score | 1753 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1250
179.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1695
10.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2076
42.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2092
48.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1833
24.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1597
7.87 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1939
155.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2015
62.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2178
65.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1759
7.28 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2024
63.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1646
126.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1617
47.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1495
14.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1201
1.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1712
54.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6325 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4184
600.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6350
38.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8382
171.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7000
161.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5867
79.6 images/sec |
|
|
Clang
|
10030
49.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2301
184.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9017
279.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5545
165.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6035
25.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9067
282.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4967
381.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6527
191.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6280
62.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7995
7.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8439
267.2 Kpixels/sec |