| Upload Date | December 22 2025 05:41 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Redmi 23078RKD5C |
| Model ID | Redmi 23078RKD5C |
| Motherboard | 23078RKD5C |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i7-12700K |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.86 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.87 GHz |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 25.0 MB x 6 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.80 GB |
| Single-Core Score | 1685 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1700
244.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1812
10.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2078
42.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2063
47.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1240
16.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2082
10.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1972
157.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2095
64.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
687
20.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1902
7.87 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1686
52.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1783
137.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1789
52.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1339
13.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1534
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2201
69.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5872 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4308
618.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7930
47.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6093
124.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4315
99.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5863
79.6 images/sec |
|
|
Clang
|
10624
52.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2629
210.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10873
336.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2742
82.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6876
28.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7897
245.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7669
589.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6848
200.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3001
29.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8191
7.93 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8615
272.8 Kpixels/sec |