| Upload Date | December 22 2025 05:41 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Tab S11 Ultra |
| Model ID | samsung SM-X936N |
| Motherboard | gts11u |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.99 GB |
| Single-Core Score | 2510 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2161
310.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2159
13.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3125
64.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2239
51.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1511
20.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2421
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2462
197.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2625
81.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3407
102.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2699
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3110
96.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2344
180.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3128
91.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3057
30.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2062
2.00 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2914
92.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8563 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5935
852.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9186
55.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11808
241.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11935
275.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10071
136.7 images/sec |
|
|
Clang
|
13905
68.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2920
233.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11622
360.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7266
217.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8799
36.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11055
344.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6188
475.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8676
254.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8040
79.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7987
7.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9107
288.3 Kpixels/sec |