| Upload Date | December 22 2025 05:40 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | nubia A502ZT |
| Model ID | nubia A502ZT |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.90 GB |
| Single-Core Score | 2991 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2582
370.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2514
15.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3364
68.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3130
72.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2981
40.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3752
18.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2454
196.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2809
87.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3188
95.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2588
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2996
93.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3279
252.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3501
102.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3799
37.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2685
2.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2847
90.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9216 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6591
946.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10494
63.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10935
223.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10924
251.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11151
151.3 images/sec |
|
|
Clang
|
13852
68.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2794
223.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11386
352.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7546
225.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7627
31.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11621
361.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9257
711.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10845
318.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9325
92.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12350
12.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10538
333.7 Kpixels/sec |