| Upload Date | December 22 2025 05:39 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus OPD2413 |
| Model ID | OnePlus OPD2413 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.30 GB |
| Single-Core Score | 3022 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2580
370.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2354
14.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3260
66.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3248
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3107
42.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3948
19.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2084
166.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3007
93.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3398
101.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2830
11.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3096
96.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3443
264.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3706
108.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3351
33.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2822
2.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3003
95.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8887 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6199
890.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10583
63.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11025
225.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11737
270.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11546
156.7 images/sec |
|
|
Clang
|
16278
80.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2332
186.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13063
404.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7862
235.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4324
17.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11635
362.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6419
493.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10087
296.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7751
76.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13181
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11379
360.3 Kpixels/sec |