| Upload Date | December 22 2025 05:32 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Freedesktop SDK 25.08 (Flatpak runtime) |
| Model | HP HP EliteDesk 800 G3 DM 35W |
| Motherboard | HP 829A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-6500T |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 94 Stepping 3 |
| Base Frequency | 3.10 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.62 GB |
| Single-Core Score | 1021 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
872
125.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1124
6.77 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1048
21.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1038
23.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
780
10.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1152
5.67 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1060
84.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1251
38.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
462
13.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1454
6.02 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1434
44.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
933
71.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1089
32.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1229
12.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
982
950.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1264
40.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2786 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1463
210.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3546
21.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2652
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3448
79.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2676
36.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4423
21.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1351
108.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4340
134.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1273
38.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4462
18.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4125
128.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2610
200.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2734
80.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2678
26.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3638
3.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3642
115.3 Kpixels/sec |