| User | KokomiCat |
| Upload Date | December 22 2025 05:31 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 LTSC (64-bit) |
| Model | Valve Galileo |
| Motherboard | Valve Galileo |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Custom APU 0932 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 145 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3460 MHz |
| Codename | Van Gogh |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 1265 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1337
192.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1241
7.48 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1263
25.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1343
31.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1222
16.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1245
6.13 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1086
87.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1382
42.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
709
21.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1811
7.49 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1745
54.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
945
72.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1369
40.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1595
15.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1319
1.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1414
44.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4222 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2782
399.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4355
26.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4880
99.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5865
135.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4989
67.7 images/sec |
|
|
Clang
|
4808
23.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1347
107.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6140
190.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2185
65.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5463
22.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6995
217.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3625
278.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4667
137.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4839
48.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6526
6.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5291
167.5 Kpixels/sec |