| Upload Date | December 22 2025 05:29 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1482 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1606
230.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1443
8.70 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1627
33.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1566
36.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1305
17.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1610
7.93 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1414
113.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1231
38.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1368
40.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1722
7.13 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1704
53.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1234
94.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1468
43.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1621
16.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1532
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1492
47.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4071 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3428
492.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4682
28.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4546
93.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5031
116.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4286
58.2 images/sec |
|
|
Clang
|
5275
26.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1801
144.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3544
109.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3322
99.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4201
17.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4946
153.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3772
290.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4266
125.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4799
47.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5395
5.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4779
151.3 Kpixels/sec |