| Upload Date | December 22 2025 05:28 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U1 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2901 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2507
360.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2217
13.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3089
63.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2851
65.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2939
39.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3734
18.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2596
207.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2809
87.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3191
95.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2600
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2929
91.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3197
245.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3501
102.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3269
32.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2691
2.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2879
91.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9296 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6072
871.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10012
60.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9942
203.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10601
244.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11362
154.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15238
75.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2991
239.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11947
370.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7925
237.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8472
35.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11998
373.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9819
754.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10447
306.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8810
87.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12882
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10458
331.1 Kpixels/sec |