| Upload Date | December 22 2025 05:27 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PLC110 |
| Model ID | OnePlus PLC110 |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.02 GB |
| Single-Core Score | 2912 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2328
334.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2332
14.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3380
69.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2997
69.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2811
38.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3551
17.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2664
213.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2774
86.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3635
108.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2891
12.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3295
102.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2500
192.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3284
96.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3297
32.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2237
2.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3174
100.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8324 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6252
897.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9268
55.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11025
225.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11442
263.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8999
122.1 images/sec |
|
|
Clang
|
12035
59.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3074
246.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10994
340.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6494
194.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7349
30.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10731
333.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6081
467.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8580
251.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7607
75.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9923
9.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10291
325.8 Kpixels/sec |