| Upload Date | December 22 2025 05:27 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Xiaomi 14 Pro |
| Model ID | Xiaomi 23116PN5BC |
| Motherboard | 23116PN5BC |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i7-12700K |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.86 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.87 GHz |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 25.0 MB x 6 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.80 GB |
| Single-Core Score | 1048 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
452
64.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
611
3.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2085
42.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
514
11.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1025
13.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2151
10.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1378
110.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1837
56.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
655
19.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1990
8.24 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
619
19.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1718
132.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1007
29.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
327
3.25 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1516
1.47 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2142
67.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4007 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1476
212.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5326
32.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5427
111.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1183
27.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5577
75.7 images/sec |
|
|
Clang
|
9130
45.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1727
138.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6668
206.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2374
71.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6635
27.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6435
200.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7449
572.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2236
65.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2356
23.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8046
7.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8430
266.9 Kpixels/sec |