| Upload Date | December 22 2025 05:26 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S166V |
| Model ID | samsung SM-S166V |
| Motherboard | s5e8535 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 1 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.37 GB |
| Single-Core Score | 968 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
735
105.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
805
4.85 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1237
25.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1280
29.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1042
14.1 images/sec |
|
|
Clang
|
951
4.68 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1051
84.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1126
34.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
842
25.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
890
3.68 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1271
39.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
500
38.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1118
32.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
875
8.69 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
963
931.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1109
35.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1469 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
855
122.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2023
12.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2686
55.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1786
41.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1992
27.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2332
11.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1080
86.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3538
109.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1036
31.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1535
6.35 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2735
85.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
707
54.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2052
60.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
173
1.71 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1353
1.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1085
34.3 Kpixels/sec |