| Upload Date | December 22 2025 05:26 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 24117RK2CG |
| Model ID | Xiaomi 24117RK2CG |
| Motherboard | zorn |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.84 GB |
| Single-Core Score | 1978 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1800
258.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1875
11.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2470
50.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2372
54.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1796
24.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2451
12.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1838
147.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1936
60.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2014
60.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1804
7.47 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2258
70.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1756
135.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1980
58.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1813
18.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1524
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1980
62.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5156 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4005
575.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6556
39.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7724
158.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6619
152.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6079
82.5 images/sec |
|
|
Clang
|
6861
33.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2004
160.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6232
193.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3950
118.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4832
20.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7907
246.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4447
341.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5958
174.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4255
42.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4372
4.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4647
147.1 Kpixels/sec |