| Upload Date | December 22 2025 05:24 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3012 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2551
366.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2477
14.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3316
67.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3101
71.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3041
41.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3895
19.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2675
214.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2914
90.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3291
98.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2694
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3056
95.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3210
246.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3110
91.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3516
34.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2770
2.68 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2948
93.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9669 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6345
911.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9741
58.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11671
238.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11414
263.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11713
159.0 images/sec |
|
|
Clang
|
15891
78.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3035
243.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12415
384.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8200
245.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8921
36.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12321
383.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10065
773.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10606
311.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8819
87.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13439
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10808
342.2 Kpixels/sec |