| Upload Date | December 22 2025 05:20 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | vivo V2419A |
| Model ID | vivo V2419A |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.63 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.99 GB |
| Single-Core Score | 2716 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2380
341.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2245
13.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3231
66.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2851
65.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2619
35.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3339
16.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2472
197.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2538
78.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3288
98.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2649
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3079
95.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2484
190.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3042
89.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2629
26.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2056
1.99 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2838
89.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6793 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6063
870.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8814
53.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9801
200.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5310
122.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8815
119.6 images/sec |
|
|
Clang
|
12744
62.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2638
211.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11008
341.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5630
168.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5690
23.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9850
306.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6051
465.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8632
253.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1395
13.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9403
9.10 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8376
265.2 Kpixels/sec |