| Upload Date | December 22 2025 05:07 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 24122RKC7G |
| Model ID | Xiaomi 24122RKC7G |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.76 GB |
| Single-Core Score | 2812 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2302
330.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2297
13.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3109
63.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3256
75.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2830
38.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3530
17.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2367
189.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2690
83.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3049
91.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2403
9.94 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2869
89.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2900
222.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3300
96.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3230
32.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2568
2.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2765
87.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8396 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5741
824.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8687
52.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9787
200.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10699
246.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9963
135.2 images/sec |
|
|
Clang
|
12638
62.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2758
220.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11060
342.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6708
200.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7182
29.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10995
342.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8277
636.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9208
270.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8087
80.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11839
11.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9533
301.8 Kpixels/sec |