| Upload Date | December 22 2025 05:07 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1479 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1606
230.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1408
8.49 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1582
32.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1565
36.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1325
18.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1588
7.82 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1453
116.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1237
38.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1369
41.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1702
7.04 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1694
52.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1171
90.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1430
42.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1673
16.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1583
1.53 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1511
47.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4050 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3302
474.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4528
27.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4640
95.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4717
108.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4156
56.4 images/sec |
|
|
Clang
|
5199
25.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1803
144.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4052
125.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3435
102.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4372
18.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4766
148.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3651
280.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4251
124.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4551
45.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5268
5.10 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4766
150.9 Kpixels/sec |