| Upload Date | December 22 2025 05:06 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-F966N |
| Model ID | samsung SM-F966N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2775 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2190
314.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1994
12.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2616
53.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3323
76.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2991
40.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3865
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2508
200.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2675
82.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2970
88.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2567
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2791
86.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3049
234.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3037
89.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3066
30.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2484
2.40 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2944
93.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9039 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5806
833.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8245
49.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9679
198.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10279
237.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9672
131.3 images/sec |
|
|
Clang
|
15865
78.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3021
241.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12351
382.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8137
243.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8685
35.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12255
381.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9800
753.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10530
309.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8732
86.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13133
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9260
293.2 Kpixels/sec |