| Upload Date | December 22 2025 03:31 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 1805 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1610
231.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1576
9.49 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2301
47.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2099
48.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1792
24.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2252
11.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1718
137.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1774
55.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1799
53.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1601
6.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2090
65.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1467
112.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1830
53.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1749
17.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1449
1.40 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1794
56.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3767 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3267
469.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5198
31.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6312
129.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5103
117.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3909
53.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4690
23.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1428
114.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4654
144.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2900
86.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3193
13.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4012
124.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3020
232.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3077
90.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2684
26.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4518
4.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5297
167.7 Kpixels/sec |