| Upload Date | December 22 2025 03:30 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3157 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2664
382.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2587
15.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3340
68.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3194
73.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3168
43.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4089
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2805
224.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3034
94.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3456
103.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2852
11.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3166
98.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3306
254.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3699
108.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3669
36.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2881
2.79 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3124
98.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9894 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6431
923.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10429
62.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11030
225.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11398
262.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12259
166.4 images/sec |
|
|
Clang
|
16904
83.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3159
253.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12972
402.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8307
248.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9198
38.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12558
390.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10190
783.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10804
317.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9246
91.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13443
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10826
342.8 Kpixels/sec |