| Upload Date | December 22 2025 03:29 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1513 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1699
244.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1517
9.14 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1625
33.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1569
36.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1328
18.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1612
7.94 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1437
115.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1241
38.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1406
42.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1750
7.24 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1717
53.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1280
98.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1497
43.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1670
16.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1539
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1537
48.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4151 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3605
517.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5007
30.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5047
103.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4503
103.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4258
57.8 images/sec |
|
|
Clang
|
5351
26.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1823
145.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4013
124.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3398
101.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4346
18.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4156
129.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4005
307.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4318
126.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5075
50.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5264
5.09 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4893
154.9 Kpixels/sec |