| Upload Date | December 22 2025 03:18 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3007 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2644
379.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2451
14.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3383
69.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3147
72.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3077
41.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3916
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2640
211.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2905
90.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3315
99.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2704
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2952
91.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3244
249.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2761
81.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3540
35.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2775
2.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2942
93.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9700 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6503
933.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10105
60.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10990
225.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11443
263.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11838
160.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15941
78.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3094
247.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12514
387.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7932
237.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8733
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12332
383.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10278
790.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10728
314.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9103
90.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13329
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10924
345.9 Kpixels/sec |