| Upload Date | December 22 2025 03:16 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S9360 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2980 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2535
364.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2411
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3042
62.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3104
71.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3033
41.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3863
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2636
211.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2897
89.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3282
98.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2602
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3034
94.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3161
243.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3563
104.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3304
32.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2754
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2933
92.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9439 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6152
883.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9746
58.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11008
225.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11013
254.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11622
157.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15667
77.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3028
242.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12306
381.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8174
244.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8725
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12295
382.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9809
754.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10410
305.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7612
75.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13265
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10584
335.1 Kpixels/sec |