| Upload Date | December 22 2025 03:07 AM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | vivo V2445A |
| Model ID | vivo V2445A |
| Motherboard | k6878v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.50 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.31 GB |
| Single-Core Score | 746 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
702
100.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
747
4.50 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
938
19.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
957
22.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
747
10.1 images/sec |
|
|
Clang
|
774
3.81 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
763
61.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
799
24.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
626
18.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
637
2.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
922
28.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
421
32.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
824
24.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
657
6.52 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
683
661.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
806
25.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2329 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1393
200.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2920
17.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3033
62.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3391
78.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2739
37.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3055
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
913
73.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3756
116.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1523
45.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1780
7.37 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3226
100.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1334
102.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2595
76.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2002
19.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3351
3.24 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3211
101.7 Kpixels/sec |