| Upload Date | December 22 2025 03:04 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S9310 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3088 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2844
408.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2825
17.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3318
67.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3248
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3112
42.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3920
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2184
174.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2956
91.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3293
98.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2725
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3110
96.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3436
264.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3668
107.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3664
36.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2810
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2938
93.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9802 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7221
1.01 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11042
66.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11294
231.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11833
272.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12305
167.0 images/sec |
|
|
Clang
|
16010
78.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2530
202.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12712
393.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8046
240.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8898
36.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12478
388.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10459
804.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10577
310.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8942
88.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13499
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10933
346.2 Kpixels/sec |