| Upload Date | December 22 2025 02:46 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | HUAWEI DEL-LX9 |
| Model ID | HUAWEI DEL-LX9 |
| Motherboard | DEL |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 9 Cores, 14 Threads |
| Identifier | ARM implementer 72 architecture 8 variant 2 part 3334 revision 0 |
| Base Frequency | 1.72 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.72 GHz |
| Cluster 2 | 8 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.75 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.07 GB |
| Single-Core Score | 1083 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1173
168.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1108
6.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1204
24.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1190
27.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1218
16.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1462
7.20 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1033
82.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
867
26.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
592
17.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
973
4.03 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1056
32.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
955
73.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1399
41.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1341
13.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
996
963.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1178
37.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4895 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3995
573.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6365
38.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7220
147.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6640
153.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5754
78.1 images/sec |
|
|
Clang
|
9295
45.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1292
103.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6317
195.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3198
95.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3481
14.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6168
191.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3516
270.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4503
132.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5038
50.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6249
6.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5836
184.8 Kpixels/sec |