| Upload Date | December 22 2025 02:21 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2988 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2635
378.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2531
15.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2708
55.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3131
72.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3064
41.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3893
19.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2688
215.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2913
90.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2976
89.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2708
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3030
94.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3296
253.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3558
104.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3549
35.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2763
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2967
93.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9698 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6617
950.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9656
58.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10966
224.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11510
265.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11664
158.3 images/sec |
|
|
Clang
|
16016
78.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3121
249.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12679
392.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8192
245.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8843
36.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12568
391.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10374
797.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10887
319.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8794
87.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13216
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10440
330.6 Kpixels/sec |