| Upload Date | December 22 2025 02:21 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2810 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2786
400.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1784
10.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2869
58.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2717
62.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2956
40.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3775
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2514
201.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2679
83.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2975
89.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2555
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2958
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3164
243.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2975
87.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3461
34.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2663
2.58 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2952
93.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9209 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7045
1011.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10650
64.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8473
173.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8454
195.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9835
133.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15842
78.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3056
244.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12230
379.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8243
246.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8816
36.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12318
383.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10087
775.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10531
309.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8555
84.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13091
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10542
333.8 Kpixels/sec |