| Upload Date | December 22 2025 02:20 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936U |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2443 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2059
295.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1946
11.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2690
55.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2487
57.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2399
32.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3045
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2087
167.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2254
69.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2797
83.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2328
9.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2387
74.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2699
207.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2953
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2942
29.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2142
2.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2431
77.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8923 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5690
817.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9356
56.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10211
209.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10065
232.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11209
152.1 images/sec |
|
|
Clang
|
16031
79.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2480
198.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11307
350.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8340
249.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8835
36.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10770
335.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9205
707.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9973
292.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8535
84.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11424
11.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10049
318.2 Kpixels/sec |