| Upload Date | December 22 2025 02:03 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus 11R |
| Model ID | OnePlus CPH2487 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.92 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.01 GB |
| Single-Core Score | 1445 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1277
183.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1261
7.60 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1793
36.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1552
35.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1598
21.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1757
8.65 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1372
109.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1565
48.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1289
38.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1541
6.38 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1727
53.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1089
83.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1754
51.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1516
15.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1209
1.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
990
31.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3660 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2439
350.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3935
23.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5162
105.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6076
140.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4737
64.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4721
23.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1174
94.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5502
170.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2902
86.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3452
14.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4445
138.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2341
180.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3851
113.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2862
28.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4671
4.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4300
136.1 Kpixels/sec |