| Upload Date | December 22 2025 02:02 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2956 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2541
364.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2465
14.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3239
66.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3055
70.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2998
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3739
18.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2593
207.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2841
88.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3248
97.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2625
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2957
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3090
237.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3435
100.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3388
33.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2635
2.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2825
89.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9397 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6140
881.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10006
60.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11151
228.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10889
251.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11313
153.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15124
74.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2949
236.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12042
373.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8038
240.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8420
34.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11884
369.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9835
756.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10369
304.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8849
87.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13044
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10525
333.2 Kpixels/sec |