| Upload Date | December 22 2025 02:01 AM |
| Views | 33 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PLU110 |
| Model ID | OnePlus PLU110 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.01 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.81 GB |
| Single-Core Score | 2124 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1819
261.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1671
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2524
51.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2429
56.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2038
27.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2676
13.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2090
167.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2095
64.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2312
69.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2070
8.57 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2417
75.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1812
139.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2197
64.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2079
20.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1632
1.58 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2306
73.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6880 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4324
621.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6202
37.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9710
198.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9821
226.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8663
117.6 images/sec |
|
|
Clang
|
8690
42.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2320
185.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9888
306.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5548
166.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6880
28.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8865
275.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5210
400.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7670
225.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6185
61.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8520
8.24 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9316
295.0 Kpixels/sec |