| Upload Date | December 22 2025 02:00 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 21DL |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5625U |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4327 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 19.86 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1867 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1871
268.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1694
10.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1806
37.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1891
43.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1747
23.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1908
9.40 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1858
148.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1991
61.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1025
30.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2444
10.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2673
83.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1870
143.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2198
64.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2255
22.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1759
1.70 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2052
65.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5333 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3997
573.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7247
43.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5214
106.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6848
157.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6244
84.7 images/sec |
|
|
Clang
|
7812
38.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2322
185.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8060
249.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1939
58.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5005
20.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7489
233.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5458
419.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5226
153.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4496
44.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10255
9.92 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6330
200.4 Kpixels/sec |