| Upload Date | December 22 2025 01:59 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3220 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2888
414.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2729
16.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3496
71.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3334
76.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3180
43.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4082
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2773
222.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3046
94.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3417
102.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2819
11.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3171
98.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3519
270.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3818
112.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3806
37.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2892
2.80 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3036
96.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10134 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7431
1.04 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11299
68.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11914
243.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12084
278.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12118
164.5 images/sec |
|
|
Clang
|
16248
80.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3200
256.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12946
401.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8569
256.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9146
37.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12479
388.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10692
822.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11180
328.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8601
85.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13251
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10714
339.2 Kpixels/sec |