| Upload Date | December 22 2025 01:06 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 2295 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1874
269.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1671
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2654
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2649
61.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2305
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3080
15.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2189
175.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2443
75.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2591
77.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2255
9.33 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2666
82.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1813
139.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2473
72.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2189
21.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1707
1.65 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2470
78.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4830 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3571
512.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5593
33.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7891
161.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8630
199.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4567
62.0 images/sec |
|
|
Clang
|
7473
36.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1054
84.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6554
203.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3429
102.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4380
18.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6452
200.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3706
284.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5096
149.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4143
41.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5902
5.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6872
217.6 Kpixels/sec |