| Upload Date | December 22 2025 01:00 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921W |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.95 GB |
| Single-Core Score | 1854 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1594
228.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1379
8.31 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2186
44.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2093
48.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1746
23.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2364
11.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1829
146.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1812
56.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2067
61.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1843
7.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2108
65.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1760
135.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1971
57.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1785
17.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1377
1.33 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1994
63.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6332 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4324
621.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6709
40.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8524
174.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6902
159.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7518
102.0 images/sec |
|
|
Clang
|
9138
45.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2182
174.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8329
258.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5654
169.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6533
27.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8310
258.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5401
415.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7011
205.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5366
53.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6949
6.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8276
262.0 Kpixels/sec |