| Upload Date | December 22 2025 12:57 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 24069PC21I |
| Model ID | Xiaomi 24069PC21I |
| Motherboard | peridot |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.01 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.12 GB |
| Single-Core Score | 2006 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1696
243.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1675
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2428
49.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2367
54.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1934
26.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2518
12.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1884
150.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1996
61.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2141
64.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1951
8.07 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2290
71.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1542
118.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2099
61.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2011
20.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1534
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2216
70.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5209 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3325
477.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5055
30.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7551
154.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7709
177.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6219
84.4 images/sec |
|
|
Clang
|
6565
32.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1974
158.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7217
223.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4016
120.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4249
17.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6892
214.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3655
281.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5717
167.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5319
52.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6122
5.92 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7086
224.4 Kpixels/sec |