| Upload Date | December 22 2025 12:43 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911U |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.89 GB |
| Single-Core Score | 1924 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1810
259.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1514
9.12 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2251
46.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2239
51.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1887
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2413
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1881
150.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1902
58.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1985
59.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1789
7.40 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2271
70.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1626
125.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1972
57.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1830
18.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1527
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1974
62.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5034 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3706
532.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5840
35.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7103
145.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6774
156.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5647
76.6 images/sec |
|
|
Clang
|
6512
32.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2144
171.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6445
199.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4045
121.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3820
15.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6873
213.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3649
280.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5249
154.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4829
47.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5695
5.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5674
179.6 Kpixels/sec |