| Upload Date | December 22 2025 12:38 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2585 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2162
310.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1954
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2842
58.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2640
60.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2557
34.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3247
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2281
182.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2446
75.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2962
88.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2475
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2551
79.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2828
217.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3150
92.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2969
29.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2296
2.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2560
81.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8872 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5837
838.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6755
40.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10920
223.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10775
248.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10924
148.3 images/sec |
|
|
Clang
|
15912
78.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2719
217.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11679
361.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8071
241.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8869
36.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11334
352.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9538
733.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10227
300.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7292
72.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12085
11.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10300
326.1 Kpixels/sec |