| Upload Date | December 22 2025 12:36 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2728 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2269
325.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1963
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2845
58.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2616
60.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2738
37.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3621
17.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2482
198.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2825
87.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3218
96.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2604
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2527
78.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3061
235.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2933
86.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3037
30.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2658
2.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2810
89.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8993 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5749
825.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8617
51.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10215
209.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9470
218.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10146
137.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15589
76.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2987
239.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12150
376.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7456
223.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8390
34.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12085
376.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9527
732.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9885
290.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8926
88.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13077
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10595
335.5 Kpixels/sec |