| Upload Date | December 22 2025 12:32 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | HUAWEI MRO-W09 |
| Model ID | HUAWEI MRO-W09 |
| Motherboard | MRO |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 12 Threads |
| Identifier | ARM implementer 72 architecture 8 variant 2 part 3331 revision 0 |
| Base Frequency | 1.55 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.55 GHz |
| Cluster 2 | 6 Cores @ 2.18 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.55 GB |
| Single-Core Score | 1361 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1303
187.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1136
6.84 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1745
35.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1497
34.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1292
17.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1704
8.39 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1428
114.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1352
41.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1111
33.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1365
5.65 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1003
31.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1220
93.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1557
45.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1607
15.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1148
1.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1485
47.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4303 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3414
490.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5606
33.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6087
124.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5875
135.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4856
65.9 images/sec |
|
|
Clang
|
6402
31.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1683
134.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5489
170.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2611
78.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2953
12.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5277
164.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3380
259.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4107
120.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4917
48.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5195
5.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4829
152.9 Kpixels/sec |